ბავშვის უფლებათა დაცვისა და მხარდაჭერის, ჯანმრთელობისა და სოციალური უზრუნველყოფის სამსახური |
პირველადი სტრუქტურული ერთეულის ხელმძღვანელი – ბავშვის უფლებათა დაცვისა და მხარდაჭერის, ჯანმრთელობისა და სოციალური უზრუნველყოფის სამსახურის უფროსი |
ვაკანტური |
მეორადი სტრუქტურული ერთეულის ხელმძღვანელი – ბავშვის უფლებათა დაცვისა და მხარდაჭერის, ჯანმრთელობისა და სოციალური უზრუნველყოფის განყოფილების უფროსი |
ქეთევან მამუკაშვილი |
ბავშვის უფლებათა დაცვისა და მხარდაჭერის, ჯანმრთელობისა და სოციალური უზრუნველყოფის განყოფილების I კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი, ბავშვის უფლებათა დაცვის კოორდინატორი |
ლია ლეკიშვილი |
ბავშვის უფლებათა დაცვისა და მხარდაჭერის, ჯანმრთელობისა და სოციალური უზრუნველყოფის განყოფილების I კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი ბავშვის უფლებათა დაცვის ინსპექტორი |
თამარ გიორგაძე |
ბავშვის უფლებათა დაცვისა და მხარდაჭერის, ჯანმრთელობისა და სოციალური უზრუნველყოფის განყოფილების II კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი ბავშვის უფლებათა დაცვის სოციალური მუშაკი |
ნინო მელიქიძე |
ბავშვის უფლებათა დაცვისა და მხარდაჭერის, ჯანმრთელობისა და სოციალური უზრუნველყოფის განყოფილების II კატეგორიის უფროსი სპეციალისტი – ფსიქოლოგი |